Запуск статуетки у космос та новий музичний продюсер — деталі підготовки до M1 MUSIC AWARDS. 4 SEASONS

45559887_2209648915721381_2469144640834502656_n

05 Ноя Запуск статуетки у космос та новий музичний продюсер — деталі підготовки до M1 MUSIC AWARDS. 4 SEASONS

На своїй фінішній прямій  підготовка до найочікуванішої музичної події року M1 MUSIC AWARDS.  Майже рік організатори тримали в таємниці всі деталі підготовки до шоу. І нарешті потрохи починають відкривати карти.

На днях  стало відомо, що музичним продюсером цьогорічної музичної премії стане Тіна Кароль.

— Я вдячна за довіру! —поділилась зі своїми підписниками Тіна Кароль. — Я дійсно проводжу багато часу у створенні крутих лайф-аранжувань для власних концертів. І якщо це знаходить відгук, якщо мені надали таку честь, для мене це лише підкреслює те, що ми на вірному шляху! Я залюбки стану музичним продюсером премії!

За словами генерального директора телеканалу М1:  відбору як такого на місце продюсера не було, як власне і конкурентів у Тіни Кароль. Вибір був очевидним.

Та це тільки початок серед того, чим вирішили дивувати організатори. Найголовніші деталі звісно чекають 1 грудня, але вже сьогодні стало відомо, що вперше в історії як вітчизняного телебачення, так і шоубізу, заповітну для багатьох артистів статуетку “M1 Music Awards” буде запущено в космос! Відомо, що нагорода “відправиться” у подорож до навколоземної орбіти у спеціальному прозорому зонді.

Офіційний запуск Першої космічної місії телеканалу М1 планується 14 листопада у прямому ефірі!

Нагадаємо, що вже 1 грудня  на сцені Палацу Спорту з’являться: Тіна Кароль, ВРЕМЯиСТЕКЛО, MONATIK, NK, Alyosha, ALEKSEEV, THE HARDKISS, Michelle Andrade, Ірина Білик, MOZGI, NIKITA LOMAKIN, Kadnay, MARUV, Olya Tsibulskaya, KAZKA та Олександр Пономарьов!

Квитки можна придбати за посиланням https://bit.ly/2NSYxd1