В Києві завершився третій конкурс української пісні «ХІТ-КОНВЕЄР»

43878811_908382286016960_6009913021072146432_n

15 Окт В Києві завершився третій конкурс української пісні «ХІТ-КОНВЕЄР»

В неділю, 14 жовтня, на Троїцькій площі відбувся фінал конкурсу Україномовної пісні «ХІТ- Конвеєр». Це вже втретє телеканал М2 спільно з Національною спілкою композиторів за підтримки Міністерства культури України проводить конкурс для молодих виконавців  українських  авторських пісень. Переможцями двох попередніх стали культовий гурт  PATSYKI Z FRANEKA та LETAY.

«Хіт-конвеєр» — це справжній трамплін у вітчизняний шоу-бізнес. Думаю, на сьогоднішній день – це найшвидший шлях для талановитих музикантів потрапити на велику сцену, а також в теле — та радіоефір. Для переможця все це гарантовано трапиться впродовж року, але й у решти учасників чудова нагода заявити про себе. Минулого року серед конкурсантів «Хіт-конвеєра» 5 виконавців стали номінантами Національної музичної премії «Золота Жар-птиця»! Сподіваюся, що і надалі учасники конкурсу потраплятимуть до списку номінантів музичних премій України та отримуватимуть визнання не лише в нашій країні. – поділився засновник та президент компанії «Таврійські ігри» Микола Баграєв.

Фіналістами  та учасниками гала-концерту 3 сезону «ХІТ-Конвеєру» стали: Бродвей, VIDVERTO, GG ГуляйГород, BARAHTA, SKEEMANS, РАШЕЛЬ, DILEMMA, Львівський Танцювальний Клуб, Лев Ременєв, Marietta Ways  та LIA.

Оцінювали учасників за різними характеристиками, серед яких Інноваційність, трендовість, наявність хітового елементу в пісні та креативної  думки, потенціал і перспективність музичного твору та ін.

44032290_1951515631594834_7174766782345904128_nЦього року, вже не зраджуючи традиції попередніх сезонів, переміг гурт. Саме виступ SKEEMANS з піснею «Ти є!» найвище відзначило професійне журі, в складі якого цього року були: Роман Муха (продюсер телеканалу М2), Віталій Дроздов (генеральний продюсер «ТАВР Медіа», генеральний директор «Хіт FM»), Юрій Нікітін (музичний продюсер), Тарас Тополя (лідер гурту «Антитіла»), Олена Мозгова (музичний продюсер), Ірина Білик (народна артистка України) і композитор Іван Небесний (член Національної спілки композиторів України) та Валентин Коваль (член Національної ради України).

«Світла, хітова композиція, впевнене виконання і (важливо) сильна команда підтримки під сценою! Було відчуття що артисти чітко знають про що, і для кого вони співають, розуміють для чого на сцені і що робитимуть в разі перемоги. Цілісність.» —  відгукнувся про виступ переможців у Facebook  фронтмен гурту «АНТИТІЛА» Тарас Тополя.

У гала-концерті, окрім фіналістів, взяли участь також відомі українські  виконавці, серед яких  ВВ, Alyosha, KADNAY, LUMIERE, VALEVSKAYA, МЯТА, АНДРІАНА, LETAY, PATSYKI Z FRANEKA.